KARABAĞLAR'DA KARINCA MODELİ BAŞARISI!

AK Parti’nin İzmir’de her hafta yaptığı Karınca Modeli Saha Çalışmasında Karabağlar’ın başarısı dikkat çekti. AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı’nın liderliğinde yapılan çalışma, ilçenin 58 mahallesi üzerinde, 100’e yakın teşkilat mensubuyla birlikte akşam saatlerine kadar sürdü.

KARABAĞLAR'DA KARINCA MODELİ BAŞARISI!
11 Haziran 2021 - 12:08 - Güncelleme: 11 Haziran 2021 - 12:15
AK Parti İzmir İl Başkanlığı tarafından organize edilen, İzmir’in 30 ilçesinde eş zamanlı olarak, vatandaşın ayağına kadar giderek yapılan Karınca Modeli Saha Çalışması, dün İzmir’in bütün ilçelerinde yapıldı. AK Parti Karabağlar İlçe Başkanlığı tarafından ilçede organize edilen çalışmayı ise AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca yönetti.  Karabağlar’ın 58 mahallesine, teşkilatta görev alan bütün birimlerin katılımıyla yaklaşık 100 kişilik bir ekiple saha çalışması yapıldı.

Meclisteki görevini nedeniyle bir süredir yurt dışında temaslarda bulunan AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Karabağlar ilçe teşkilatının çalışmalarına katılarak, çalışmalara liderlik yaptı. Milletvekili Çankırı, ilçe binası önünde çalışmaya katılacak olan teşkilat mensuplarıyla tek tek konuştuk sonra hep  birlikte saha çalışmasına çıktı. Çankırı, Karabağlar’da esnaf ziyareti yaparken, yolda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet edip, sağlık ve ekonomi başta olmak üzere genel ve yerel soru ve sorunlarla ilgili vatandaşlarla sohbet etti.


AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca, Karınca Modeli Saha çalışmasının teşkilatın aktif halde, vatandaşın yanında olduğunu gösteren çalışma anlamında çok verimli geçtiğini, Karabağlar’da her gün değişik teşkilat birimlerinin doğal karınca modeli çalışması yaptığını belirterek, “Vatandaşlarımızla, Karabağlılarla birlikte olmak bize güç veriyor. Biz de bu gücü onların daha iyi şartlarla yaşaması için kullanıyoruz” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum