Cem Yılmaz Hepsiburada'nın Reklam Yüzü Oldu

E-ticaret platformunda başta gelen isimlerden Hepsiburada Cem Yılmaz ile başlayacağı iletişim atılımını ve iş birliğini İzmir’de gerçekleştirilen basın toplantısıyla duyurdu. Toplantıda Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ, Hepsiburada CMO’su Yüce Zerey ve Oyuncu Cem Yılmaz yer aldı.

Cem Yılmaz Hepsiburada'nın Reklam Yüzü Oldu
14 Ekim 2020 - 19:28

Hepsiburada ve Cem Yılmaz’ın birlikte çalıştığı reklam filminin teaser’ı ekranlarda dönmeye başlarken ilk film 16 Ekim Cuma günü yayınlanacak. Usta Sanatçı Cem Yılmaz’ın sinema filmlerinde canlandırdığı birçok karaktere yer veren reklam filmi, her karaktere özel olarak hepsiburada’nın mesajlarını tüketicilere aktaracak.
Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ hepsiburada’nın hedeflerini şu şekilde anlattı; Hedefimiz daima Hindistan’ın batısıyla Almanya’nın doğusu arasında kalan geniş coğrafyanın en büyük teknoloji şirketi olmak. Hedefimize uygun hareket ediyoruz. Hepsiburada olarak, 40’a yakın kategoride, 30 milyonu aşkın ürün çeşidini müşterilerimizle buluşturan, aylık 200 milyonun üzerinde ziyaretçiyi ağırlayan dev bir platforma sahibiz. Yapıcı iş modelimizle, kadın girişimcilere, KOBİ’lere, işletmelere ve yeni girişimlere teknoloji ve pazarlama gücümüzü seferber ediyor; perakendeyle birlikte büyüyoruz. Sebze meyve gibi tüm taze gıda ve süpermarket ihtiyaçlarını birkaç saat içinde müşterilerimizin kapısına istedikleri saat aralığında getiren Hepsiexpress, , dijital ödeme çözümlerimiz Hepsipay kendi operasyonel lojistik yetkinliklerimizi sunduğumuz Hepsijet ve müşterilerimizi global bir oyuncu haline getirdiğimiz e-ihracat programımız Hepsiglobal ile bu büyük ekosistemi yönetiyor, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine göre her geçen gün yeniliyoruz. Yaptığımız tüm çalışmaları müşteri odaklı yapıyoruz. Tüm çabamız müşterilerimize her geçen gün daha iyisini sunmak, hayatlarını kolaylaştırmak, alışveriş deneyimlerini daha keyifli hale getirmek üzeredir. Bugün ülkemizin en fazla tercih edilen e-ticaret platformu olarak onlarca farklı tüketiciye hitap eden ürün ve inovatif servis çeşitliliğine sahibiz” diye konuştu.

Emirdağ, Cem Yılmaz iş birliğiyle ilgili “Silikon Vadisi ile Kapalı Çarşı kültürünü birleştiren veri ile tecrübeyi harmanlayan bir ekibe sahibiz” diyerek sözlerine devam etti; “Cem Yılmaz ile klasik bir ‘marka-ünlü’ ilişkisi şeklinde değil, stratejik bir yol arkadaşlığıyla çalışıyoruz. Yakında herkesin zevkle izleyeceği sürprizler ve daha fazlasıyla Hepsiburada olarak Cem Yılmaz ile sizlerin karşısına çıkmaya devam edeceğiz. Dünyanın ve Türkiye’nin en iyi şirketleriyle yaptığımız iş birlikleriyle müşterilerimizin hayatında fark yaratan, sektörün ilklerine imza atmaya devam ediyoruz. Bu noktada da Türkiye’nin efsane ismi Cem Yılmaz ile örnek gösterilecek uzun süreli ve stratejik bir iş birliği modeliyle güzel bir yolculuğa başladık. Umarım sizlerin takdirine birlikte mazhar oluruz” dedi.

Hepsiburada CMO’su Yüce Zerey ise;

“Biz en baştan itibaren Cem Yılmaz ve Fikir Sanat ekibiyle strateji oluşturulmasından, yaratıcı süreçlere, fikirlerimizin ete kemiğe büründüğü prodüksiyonlardan, inovasyonların stratejik önceliklendirilmesine kadar birlikte yol alıyoruz. Büyük heyecanla başladığımız bu yolda öyle şeyler ortaya çıktı ve çıkıyor ki, sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Hepsiburada ve Cem Yılmaz’ın birlikteliği klasik bir “marka-ünlü” ilişkisi değildir, Cem Yılmaz’la bir ilki de gerçekleştiriyoruz.” Şeklinde konuştu.

Hepsiburada’dan uzun yıllardır keyifle ve güvenle alışveriş yaptığını ve Hepsiburada’nın hali hazırda bir müşterisi olduğunu belirten Cem Yılmaz ise şu şekilde konuştu;

"Teknoloji alanında Türkiye’den bir başarı hikayesi çıkacaksa, bunun Hepsiburada olduğuna inanıyorum. Hepsiburada Türkiye’den çıkan, sadece ülkenin değil bölgenin en büyük e-ticaret şirketi. Dünyada geniş bir coğrafyada da önemli hedefleri olduğunu bizzat biliyorum ve yakından takip ediyorum. Bu kampanya benim için de bir ilki barındırıyor. İlk defa filmlerimdeki efsane karakterleri bu film için bir araya getirdik. Umarım çok değerli tüketiciler de heyecanımıza bu süreçte ortak olur. Bende Hepsiburada müşterisiyim ve uzun yıllardır güvenle ve keyifle alışveriş yaptığım bir markayla iş birliği yapmaktan, onların global hedeflerine katkı sunmaktan memnuniyet ve heyecan duyuyorum” diyerek sözlerine son verdi.

Hepsiburada’nın reklam filmi basın toplantısında büyük beğeniyle izlenirken, Hepsiburada farklı reklam filmleri ve sürprizlerin olacağının müjdesini verdi.  Hepsiburada’nın fark yarattığı hizmet ve inovasyonlarının vurgulanacağı iletişim serisinin ilk adımı ise “Efsane Başlıyor” söylemiyle izleyicilerle buluşacak.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum