Bodrum'a Yeni Otel Yatırımı

Bir Sunset Hospitality markası olan METT Hotels & Resorts’un dünya çapındaki ilk oteli METT Hotel & Beach Resort Bodrum, Mayıs ayında kapılarını açıyor.

Bodrum'a Yeni Otel Yatırımı
04 Mayıs 2021 - 13:25
Sade ve neşeli Akdeniz hayatından ilham alan METT Hotels & Resorts; sosyalleşme ve eğlence merkezli bir yaşam tarzı sunan rafine, zarif, rahat ve yepyeni bir otel koleksiyonu. Deniz kıyısındaki lokasyonlarda Akdenizli kimliğiyle faaliyet gösterecek koleksiyonun ilk oteli ise, METT Hotel & Beach Resort Bodrum.  
       
METT Hotel & Beach Resort Bodrum, önünde apansız uzanan Ege manzarası ve kristal berraklığındaki sularına demirleyen tekneler ve plaj hayatının keyfini çıkaranlar için dingin, benzersiz bir ortam sunan Haremtan Koyu’nda, Bodrum Marina’dan sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alıyor. Lobiye girer girmez konukları karşılayan sanatçı Laura Margarita’nın doğadan ilham alan dev boyutlu eserleri, tepeden görülen uçsuz bucaksız denizin maviliklerine karışıyor.
Sade bir stili tanımlayan özel kapsül koleksiyonu ise, METT Butik’te bu yaz Bodrum’un sahil hayatına yeni bir renk katmaya hazırlanıyor.
Folie’de yaşamı kutluyoruz!
Provensal stildeki muhteşem menüsü ve kabaret tarzı eğlence anlayışı ile düzenli olarak farklı sanatçı ve DJ’leri ağırlayacak, alışılmış “beach club” kavramına yeni bir soluk getirerek deniz kenarında geçirilecek harika bir günü yeniden tanımlayan Folie bu yaz, Akdenizli bir tatil anlayışını içten bir eğlence duygusu ile harmanlayarak yaşamın güzelliklerini kutlayanların buluşma mekanı olacak.
Otelin Genel Müdürü İlker Yörükoğlu, METT Bodrum’da Akdeniz insanına özgü yeme-içme tecrübelerini, hayat tarzını, içten bir eğlence anlayışını hepimizin çok sevdiği neşeli, telaşsız Akdenizli rahatlığıyla sunacağız. Bu hayat tarzını benimseyen, rahat, sosyal buluşmaları ve yaşamın güzelliklerini kutlamayı ilke edinmiş insanların doğal buluşma mekanı olmak istiyoruz. Doğayla ve kendimizle barışık, bulunduğumuz ortama katkı sağlayan, yerel değerleri önemseyen ve bunlardan beslenirken bu değerleri de destekleyen bir yapımız var. Restoranlardan spa’ya, kullanılan ürünlerden otelin dekorasyonuna, çevresel konulara yaklaşımımızdan eğlence anlayışımıza kadar her an ve her yerde Akdenizli kimliğimiz ve insanları buluşturma misyonumuzla ön planda olacağız” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum