AK Parti Karabağlar'da Yeni Bina Hayır Dua İle Açıldı!

AK Parti Karabağlar'da Yeni Bina Hayır Dua İle Açıldı!
02 Ekim 2020 - 15:53

AK Parti Karabağlar İlçe Başkanlığı'nın yeni binasının ilk günü hayır ve dualar içinde, lokma döktürülerek geçti.

AK Parti Karabağlar İlçe Başkanlığı geçtiğimiz günlerde yapılan kongre sürecinden sonra mevcut başkan İrfan Doğruca ve yeni yönetimiyle, kongre delegelerinden geçer not olarak göreve başladı.

Başkan Doğruca'nın yeni dönem için ilk icraatı ise ilçe binasını taşımak oldu. Yaklaşık 8 yıldır Eskiizmir Caddesi üzerinde bulunun AK Parti Karabağlar İlçe Başkanlığı binası, yeni kararla Dostluk Bulvarı'nın üzerine taşındı.

İki gün önce taşınma işlemini tamamlanan yeni ilçe başkanlığı binasının ilk günü de hayır ve dualarla oldu. Başkan Doğruca, geçtiğimiz günlerde genç yaşta yakalandığı amansız rahatsızlaktan kurtulumayarak hayatını kaybeden eski yönetim kurulu üyesi Ahmet Öziri'nin ruhuna lokma döktürdü ve binanın girişinde dualar okutturdu.


AK Parti Karabağlar İlçe Başkanlığı'nda yeni ve eski yöneticilerin tamamını katıldığı dua ve lokma da Başkan Doğruca, "Dava arkadaşımız,  yöneticimiz merhum Ahmet Öziri 'nin ruhu için Yeni ilçe Binamiz önünde Lokma döktürdük, Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Bütün dava arkadaşlarımızın başısağolsun" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum