AK KADINLAR REKORA KOŞUYOR!

AK Parti Karabağlar İlçe Kadın Kolları, gönül seferberliği kapsamında yaptıkları üye çalışmasında, iki ayda 600’ü aşkın yeni üye kaydı gerçekleştirdi. İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Eyce, “Gönül seferberliği herkesi davet ediyoruz ama daha çok davet alıyor, üye yapıyoruz” dedi.

AK KADINLAR REKORA KOŞUYOR!
05 Ekim 2020 - 15:04 - Güncelleme: 05 Ekim 2020 - 15:19

AK Parti İzmir’de gönül seferberliği kapsamında yeni üye kaydı çalışması hız kesmeden devam ediyor. Üye çalışmalarında Türkiye genelinde ilk üçün içinde olan İzmir’de en yoğun üye kaydı ise İzmir’in seçmen sayısı bakımından en büyük ilçesi olan Karabağlar ’da gerçekleşiyor. AK Parti Karabağlar İlçe Başkanlığı’nın yeni üye kaydı sayısının 3 binlere dayanırken, üye kaydında en yoğun çalışmayı, ev ev gezerek İlçe Kadın Kollarında görev yapan AK Kadınlar yaptı.

AK Parti Karabağlar İlçe Kadın Kollarının iki ayda 600’den fazla yeni üye kaydı gerçekleştirdiği ortaya çıkarken, üye kayıtlarını nasıl yaptıklarını anlatan İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Eyce, “Gönül seferberliğine vatandaşlarımızın duyarlılığı çok fazla. Üye yapmak için birilerini aramıyoruz, birileri üye olmak için bizi arıyorlar. Bu da Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına milletimizin en güzel cevabıdır. AK Parti’ye üye olan, devletine, milletine ve vatanına sahip çıktığının bilinci içinde partimize üye oluyorlar. Bize güç veriyorlar, bizler de onlardan aldığımız güçle daha güçlü Türkiye için, 2023 için çalışıyoruz” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum